Bursa27.9°

Twitter'da Bahçeli - Akşener kavgası!

04 Ekim 2018 Perşembe, 21:18

Siyaset

MHP lideri Devlet Bahçeli, sosyal medyadan yaptığı açıklamalarla Meral Akşener'i uyardı. Akşener'den de cevap gecikmedi.

Twitter'da Bahçeli - Akşener kavgası!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugün sosyal medya hesabından sert açıklamalar yaptı. 

Bahçeli; Meral Akşener'in partisinin grup toplantısında, "Taktik hep aynı, başrol oyuncusunun aklına birşey geliyor. Yancısı kendi bulmuş gibi dillendiriyor. Terörün en büyük finansörleri olan uyuşturucu kaçakçılarını affedelim diyorlar. Hırsızları ihale fesatçılarını affedelim diyorlar. Mafya bozuntularını affedelim diyorlar. Milliyetçi geçinen milliyetçilikten geçinen parti, Türklüğe hakareti af kapsamına almış. Onu da affedelim diyor. 301. Maddeyi de araya sıkıştırmış. 'Tekeden süt çıkmaz' diye uzun uzun anlatıyordu ya hani, evet tekeden süt çıkmaz ama bilinsin ki saray yancısından da milliyetçi olmaz. Milliyetçiden de saray paspası olmaz, olamaz. Milliyetçiler ipeğe sarılı çeliktir. Ne yana çeksen o yana uzayan lastik adamlardan milliyetçi olmaz. Bu af hikayesini getirir de FETÖ'nün kodamanlarının salıverilmesine bağlarsanız dünyayı size dar ederiz." şeklinde yaptığı açıklamalara da cevap vermeyi ihmal etmedi.

"BU MERAL AKŞENER'E SON İHTARIM"

Bahçeli sert bir dil kullanarak Akşener'i uyararak, "Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP'ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın. Demedi deme, büyük lafı dinle!" diye konuştu.

AKŞENER TWİTTER'DAN CEVAP VERDİ

Bahçeli'nin bu zehir zemberek açıklamalarının ardından Meral Akşener de twitter hesabından Bahçeli'ye cevap verdi.

DEMİRDEN KORKSAK TRENE BİNMEZDİK

Akşener Bahçeli'yi etiketleyerek, "Türklüğü ayaklar altına alıp, megri megri ile gözyaşı dökenlere paspas olurken hangi "büyüğünüzün" sözünü dinlediniz Sayın @dbdevletbahceli ? McKinsey'e göğsünüzü siper ederken hangi büyüğünüzün emrindesiniz? Bahsettiğiniz sonuçları merakla bekliyorum." diye yazdı.

İYİ PARTİ GENEL MERKEZİN ADRESİNİ VERDİ

Bir diğer paylaşımında ise Akşener, Bahçeli'ye adres vererek " Demirden korksak trene binmezdik. İYİ PARTİ: Mustafa Kemal Mahallesi, 2120. Cadde, No:9 Çankaya / Ankara" tweet'ini paylaştı.

DİĞER HABERLER