Bursa33.4°

Minik Aslanlar sahalarda

11 Ocak 2019 Cuma, 11:55

Spor

Bursa'da kurulan Nilüfer Galatasaray Spor Okulu 2019 yılı hazırlıkları kapsamında idari sorumlu Hakan Subaşı'nın koordinasyonluğunda toplandı. Futbol ,Voleybol ve Basketbol branşlarında yetiştirdiği sporcular ve elde ettiği başarılar ile adından söz ettiren okul hedef büyüttü.

Minik Aslanlar sahalarda

Yoğun bir ilginin olduğu okulda yetişen minik aslanlar geleceğin yıldızları olabilmek için Galatasaray altyapı seçmelerine katılmaya hazırlanıyor.

Bursa Nilüfer Galatasaray Spor Okulu Sorumlusu Hakan Subaşı, çalışmaların yoğun şekilde devam ettiğini belirterek, "Birçok öğrencimiz Galatasaray'ın altyapısına seçilerek Türkiye genelinde büyük bir başarıya imza atmakta." dedi.

Subaşı, öğrencilerinin kişisel gelişimine de büyük önem verdiklerini belirterek, "Aynı zamanda yapmış olduğumuz çeşitli etkinliklerle, öğrencilerin sadece Spor değil, sosyal hayata ve özgüvenlerini ortaya koyan sağlam karakterli bir kişilik yapısının kazanılmasına katkı sağlamaktayız. Asıl amacımız dürüst ve ahlaklı, ülkesini seven, üretime katkı sağlayan insan eğitimi" diye konuştu.

DİĞER HABERLER