Bursa4.6°

Eski eşi tarafından kızının gözü önünde vahşice öldürüldü!

23 Ağustos 2019 Cuma, 10:43

Gündem

Kırıkkale'de eski eşi Fedai Baran (43) tarafından bıçaklanan Emine Bulut'un (38), hastanede hayatını kaybetmeden önce olay yerinde çekilen son görüntüsü ortaya çıktı. Görüntüde Emine Bulut, "Ben ölmek istemiyorum" derken, yanında bulunan 10 yaşındaki kızı F.B.B.'nin "Anne lütfen ölme" diyerek ağladığı görüldü.

Eski eşi tarafından kızının gözü önünde vahşice öldürüldü!

Olay, 18 Ağustos'ta Menderes Caddesi'ndeki kafede meydana geldi. Fedai Baran, 4 yıl önce boşandığı eski eşi Emine Bulut ve kızı F.B.B. ile kafede buluştu. Fedai Baran ile Emine Bulut, arasında tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışmada Fedai Baran, yanındaki bıçakla eski eşini, kızının gözü önünde vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Emine Bulut kanlar içinde kalırken, Fedai Baran taksiye binerek kaçtı. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, yaralanan Emine Bulut ile olayın etkisiyle şoka giren kızı F.B.B.'yi ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırdı. Tedaviye alınan Bulut, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti.

Fedai Baran, olayın ardından Bahşılı ilçesinde gözaltına alındı. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Fedai Baran, mahkemedeki ifadesinde, "Çocuğumun velayeti konusunda konuşurken bana hakaret edince sinirlenip yanımda gezdirdiğim bıçakla vurdum" dedi.

'ÖLMEK İSTEMİYORUM'

Emine Bulut'un olayın hemen ardından olay yerinde çekilen görüntüsü ortaya çıktı. Fedai Baran'ın eski eşini bıçakladıktan saniyeler sonra çekilen görüntüde kanlar içinde olan ve ayakta durmakta zorlanan Emine Bulut'un "Ben ölmek istemiyorum" diyerek feryat ettiği görüldü. Kızı F.B.B.'nin ise "Anne lütfen ölme" diyerek, annesinin başını tutması ve ağlaması görüntüye yansıdı. Görüntüde Fedai Baran'ın iki kişi tarafından kafeden çıkarılması da yer aldı.

Sosyal medyada paylaşılan mesajların bazıları şöyle:

Yaşanan bu vahşete sessiz kalmıyoruz! Failinin en ağır ceza ile yargılanmasını, toplumumuzda kadın cinayetlerinin artık son bulmasını diliyoruz!

View image on Twitter

boşandığı erkek tarafından kızının önünde bıçaklanarak öldürüldü.
Kadınları bu erkek şiddetinden korumaya odaklanmak yerine, "ne yapar ne ederiz de boşanmaları engelleriz" diye meclis komisyonları kuranlar, boşanmayı tabulaştıranlar bu cinayetten ders alsın.

View image on Twitter

haberi gördüğüm andan beri kendime gelemiyorum... elim ayağım titriyor... nesillerdir kadınlara, gençlere, çocuklara çektirdiğiniz acılar yetmedi... şimdi de kız çocukları önünde annelerini mi katletmeye başladınız ?

View image on Twitter

Çocuğunun gözü önünde katledilen anneye mi, 10 yaşında hayatı kararan o güzel çocuğa mı, hiç bitmeyen bu kadına şiddet cehennemine mi, artık sadece video çeken vicdanlarımıza mı, bir kravatla iyi hal alan pisliklerin adaletsizliğine mi yanayım?Hepimiz suçluyuz!

Caniliği meşrulaştırınların, ceza indirimi verenlerin kulaklarından sesin eksilmesin

Bir kadının daha yaşamı çalındı! 'ölmek istemiyorum' derken katil Fedai Baran ile birlikte, faillerin değil kadınların hayatlarını sorgulayan erkek adalet, istanbul sözleşmesi feshedilebilir diyenler, fıtratçı, fetvacı kadın düşmanları Emine'nin hayatını çalanlardır! https://twitter.com/birgun_gazetesi/status/1164773891383808008 ...

Kırıkkale'de eski eşi tarafından kızının yanında vahşice öldürüldü ...

Bir annenin çaresizliği ve evladının gözlerindeki korkunun tarifi mümkün değil.

Kadına yönelik cinayetleri durdurmak zorundayız. Katilin bir an önce gerekli cezayı almasını diliyorum.

View image on Twitter

İnsan denen acımasız mahluk her geçen gün daha çok cehenneme çeviriyor hayatı.

View image on Twitter
DİĞER HABERLER